Starptautiskā studentu konference “Health and Social Sciences 2015”

2015. gada 25. martā norisināsies Rīgas Stradiņa universitātes Starptautiskā studentu konference „Health and Social Sciences 2015”. Aicinām piedalīties arī Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas studējošos.

Konferencē plānots apskatīt dažādu tematu zinātnisko darbu prezentācijas gan veselības aprūpes, gan sociālo zinātņu jautājumos.
Konferencē oficiālā valoda – angļu.

Studējošajiem ir iespēja iesūtīt tēzes no 2015. gada 19. janvāra līdz 22. februārim, taču reģistrēties konferences apmeklējumam ir iespējams arī vēlāk.

Interesenti, Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas studējošie, aicināti pieteikties pie Dagnija Gulbes, direktores vietnieces pētniecības jautājumos, sūtot e-pastu uz: dagnija.gulbe@gmail.com.

Sīkāku informāciju meklējiet konferences oficiālajā mājas lapā – www.rsu.lv/eng/risc2015
Ja rodas kādi jautājumi, sazinieties ar konferences organizatoriem – rsu.isc@rsu.lv

Asnate Jurģele,
Rīgas Stradiņa universitātes