"SKOLA 2017", 24.-26.02.2017.

Tavs aicinājums ir kļūt par kvalificētu ārstniecības personu veselības aprūpē vai speciālistu sociālās labklājības jomā? Vēlies apgūt darba tirgū pieprasītu profesiju? Izmanto iespēju – studē valsts budžeta grupā vai apvieno studijas vakara grupā ar darbu, iegūstot 1. līmeņa profesionālo augstāko izglītību 2 vai 3 gadu laikā!

Nāc un uzzini vairāk par
Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžu izstādē SKOLA 2017!

No 24. līdz 26. februārim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsala notiks 23. starptautiskā izglītības izstāde SKOLA, kur aktīvā un radošā vidē tiks piedāvāta daudzpusīga informācija par mācību iespējām Latvijā un ārzemēs, kas palīdzēs izvēlēties piemērotāko izglītības ceļu izstādes apmeklētājiem.

Koledžas stendā interesentus gaidīs un ar 9 akreditētām studiju programmām iepazīstinās koledžas pasniedzēji – praktizējoši profesionāļi, studenti un absolventi. Katru izstādes dienu no plkst. 10.00 līdz 16.00 būs iespēja vērot topošo skaistumkopšanas speciālistu kosmetoloģijā, masieru un podologu sniegto pakalpojumu demonstrējumus.

Vienlaicīgi ar izstādi "Skola 2017" Ķīpsalā notiks starptautiskā grāmatu un izdevniecību izstāde “Latvijas Grāmatu izstāde 2017”, kurā varēs baudīt autoru priekšlasījumus, piedalīties grāmatu atvēršanas svētkos, tikties ar ievērojamiem rakstniekiem, aplūkot daudzveidīgu grāmatu ekspozīciju, iepazīties ar izdevniecību jaunumiem, iegādāties grāmatas par izdevīgām cenām.

Informācija izstādes SKOLA 2017 apmeklētājiem -
www.bt1.lv

Uz tikšanos izstādē –
Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas stendā A21!