Pievienojies koledžas komandai DNB Stipro skrējienā un Lattelecom Rīgas maratonā!

Pieteikšanās koledžas komandā uz Lattelecom Rīgas maratonu līdz 24.02.2017. plkst. 17.00, sūtot savu pieteikumu uz LU PSK Studējošo pašpārvaldes e-pastu: lupsk.studenti@gmail.com

Kā e-pasta tematu norādīt – Pieteikums Lattelecom Rīgas maratonam 2017.
Pieteikumā norādīt – vārdu, uzvārdu, dzimšanas datus (dd/mm/gggg), e-pastu, kursu (piem., M1A), tālruņa numuru, norādot distanci.

Dalības maksa koledžas komandas dalībniekiem tiek segta no Studējošo pašpārvaldei piešķirtā finansējuma, nokļūšanu pasākuma norises vietā koledža nenodrošinās.

Kas? Lattelecom Rīgas maratons
Kur? Rīga, starta un finiša vieta 11. Novembra krastmala
Kad? 2017. gada 14. maijā

Lattelecom Rīgas maratona mērķis un uzdevumi:
- Veicināt skriešanas popularitāti kā veselīga un sportiska dzīves veida sastāvdaļu.
- Celt Lattelecom Rīgas maratona prestižu Baltijas jūras reģionā, piesaistīt Rīgas pilsētai starptautiskos maratontūristus un veidot Rīgas reputāciju un zīmolu ārvalstīs un Latvijā.
- Radīt unikālu, ikvienam pieejamu uz veselīgu dzīvesveidu balstītu notikumu uzņēmumiem, komandas saliedēšanai.
- Noteikt Latvijas izturīgākos garo distanču skrējējus.

Vairāk par Lattelecom Rīgas maratonu – www.lattelecomrigasmaratons.lv

LU PSK komandā VIETU SKAITS IEROBEŽOTS!

– – –

Pieteikšanās dalībai uz DNB Stipro skrējienu līdz 10.03.2017. plkst. 17.00, sūtot savu pieteikumu uz LU PSK Studējošo pašpārvaldes e-pastu: lupsk.studenti@gmail.com

Kā e-pasta tematu norādīt – Pieteikums DNB Stipro skrējienam 2017.
Pieteikumā norādīt – vārdu, uzvārdu, dzimšanas datus (dd/mm/gggg), e-pastu, kursu (piem., M1A), tālruņa numuru, pieraksta adresi, norādot individuālais skrējiens vai komandā.

Kas? DNB Stipro skrējiens
Kur? Atpūtas un sporta kompleksā “Zelta Zirgs”, Ķegumā
Kad? 2017. gada 27. un 28. maijā

Šogad divas dienas, 27. un 28. maijā, pazīstamajā mototrasē “Zelta Zirgs”, Ķegumā, risināsies Latvijā vēl nebijis aktīvā dzīvesveida pasākums gan miesā, gan garā spēcīgiem ļaudīm – “festivāls STIPRIEM”. Galvenais tā notikums „Stipro skrējiens” – starptautisks pasākums, Austrumeiropā pirmais un vienīgais šāda veida izturības skrējiens, kas ietver skriešanas, dažādu veiklības un spēka disciplīnu elementus. Sportisks izaicinājums, kurā pārvarot vairākus desmitus mākslīgi un dabīgi radītus šķēršļus, skrienot pa dubļiem un ūdeni, var iemācīties pārvarēt sevi, pārbaudīt savus spēkus un fizisko formu.

Distances:
Izlūku skrējiens (5 km) starts 27. maijs 12.30
Individuāli sievietes (9km) starts 28. maijs 11.30
Individuāli vīrieši (9 km) starts 28. maijs 11.00
Komandas 4 cilvēki abi dzimumi (9km) starts 27. maijs 14.30
Pirms visām distancēm jāierodas agrāk, lai var piereģistrēties.

Vairāk par DNB Stipro skrējienu – www.stiproskrejiens.lv

LU PSK dalībnieku VIETU SKAITS IEROBEŽOTS.