Piesaki komandu “Erudīts 2017”!

Sveiciens visiem erudītajiem studentiem!

Kā jau katru gadu – Latvijas valsts svētku mēnesī LU PSK Studējošo pašpārvalde aicina uz gada atjautīgāko un inteliģentāko pasākumu! Arī šogad, 15. novembrī plkst. 16.00 koledžas 1. korpusa zālē tiks aicinātas komandas un atbalstītāji uz “Erudīts 2017”!

Komandu pieteikšana līdz 2017. gada 13. novembrim plkst. 23.59!

Konkursa pārbaudījumos tiks vērtētas komandu zināšanas par Latviju un mūsu koledžu – Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžu.

KĀ PIETEIKTIES?
1) Izveidojiet komandu (1 kapteinis + 3 dalībnieki, komandas dalībnieki var būt no dažādām studiju programmām)!
2) Izdomājiet komandai nosaukumu!
3) Sagatavojiet mājas darbu – īsu un kodolīgu komandas pieteikumu, brīvā formā līdz 1 min.!
4) Piesakiet komandu, sūtot e-pastu uz: lupsk.studenti@gmail.com (pieteikumā norādīt – komandas nosaukumu, dalībnieku vārdus, uzvārdus, kursu, e-pastus, kontakttālruni).
KOMANDU SKAITS IEROBEŽOTS!

Esi erudīts – piesaki komandu, nāc atbalsti savējos un pavadi laiku kopā ar studiju biedriem!

Pirmo trīs vietu ieguvējiem – vērtīgas balvas!
Aktīvākajiem skatītājiem/ līdzjutējiem – pārsteiguma balvas!

Atskats uz “Erudīts 2016"

Svinēsim Latvijas valsts svētku mēnesi kopā! Uz tikšanos "Erudīts 2017"!
Tava – LU PSK Studējošo pašpārvalde