Piesaki komandu dalībai “Erudīts 2016”!

Klāt novembris – Latvijas valsts svētku mēnesis, kuru Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas (LU PSK) studenti katru studiju gadu atzīmē organizējot pasākumu “Erudīts”. Arī šogad, 15. novembrī plkst. 16.00, Studējošo pašpārvalde koledžas 1. korpusa zālē (Vidus prospektā 38, Bulduros, Jūrmalā) aicinās komandas un atbalstītājus, lai kopā pavadītu erudītu pēcpusdienu.

Kas jādara, lai pieteiktu komandu?
1) Jāizveido komanda, kurā ir 1 komandas kapteinis un 3 dalībnieki! (Komandas dalībnieki var būt no dažādām studiju programmām!)
2) Komandai jāizdomā skanīgs nosaukums!
3) Jābūt radošam, jāizveido komandas vizītkarte – īss un kodolīgs komandas pieteikums! (Brīvā formā, tā var būt prezentācija, dziesma, deja, etīde. Svarīgi iekļauties 1 minūtē!)
4) Komanda jāpiesaka līdz 11.11.2016., sūtot pieteikumu uz e-pastu: lupsk.studenti@gmail.com
(E-pastā norādīt: komandas nosaukumu, kapteini, dalībniekus, kontakttālruni)

KOMANDU SKAITS IEROBEŽOTS!

Pirmo trīs vietu ieguvējiem – vērtīgas balvas!
Aktīvākajiem skatītājiem/ līdzjutējiem – pārsteiguma balvas! :)

Esi erudīts kopā ar mums –
piesaki komandu, nāc atbalsti savējos, pavadi kopā laiku ar saviem studiju biedriem!

Uz tikšanos pasākumā "Erudīts 2016"!
Tava LU PSK Studējošo pašpārvalde