Piesaki ISIC karti koledžā!

LU PSK studentiem tiek piedāvāta iespēja noformēt:

• starptautisko ISIC studentu karti vai
  • SWEDBANK ISIC studentu karti (darbojas kā maksājumu karte).

Noformējot kādu no piedāvātajiem ISIC kartes veidiem, LU PSK studentiem tā vienlaikus kalpo arī kā LU PSK studenta apliecība, kas apstiprina piederību koledžai. Uz abu veidu ISIC kartēm ir izvietots LU PSK logo.

Starptautiskā ISIC studentu karte

21.09.2017. no plkst. 10.00 līdz 14.00 LU PSK 6. korpusa 1. stāva foajē (pie kopētavas) būs iespēja pieteikt ISIC studentu kartei. LU PSK 2. un 3. kursu studentiem būs iespēja pagarināt savas ISIC studentu kartes derīguma termiņu.
Maksa par karti: 2.85 EUR (visu kursu studentiem).

ŅEM VĒRĀ!
Apmaksu par karti varēs veikt tikai skaidrā naudā, bankas kartes izmantot nevarēs.
Pieteikuma anketā būs jānorāda sava studiju līguma numurs. ISIC stendā būs iespēja nofotografēties kartei, ja nebūs paņemta līdzi sava fotogrāfija (3x4cm). Šis pakalpojums būs bez maksas. Jāņem vērā, ka fotogrāfiju pēc kartes saņemšanas nebūs iespēja nomainīt.
Vairāk par ISIC studentu kartes priekšrocībām – www.isic.lv

SWEDBANK ISIC studentu karte

26.09.2017. no plkst. 11.00 līdz 14.00 LU PSK 6. korpusa 1. stāva foajē (pie kopētavas) būs iespēja pieteikt SWEDBANK ISIC studentu karti (darbojas kā maksājumu karte).
Maksa par karti: pirmo kursu studentiem kartes saņemšana BEZ MAKSAS. Otro un trešo kursu studentiem kartes gada maksa 5,50 EUR.

ŅEM VĒRĀ!
Piesakot karti, SWEDBANK pārstāvjiem būs jāuzrāda studiju līgums.
Vairāk par SWEDBANK ISIC studentu kartes priekšrocībām – www.isickatalogs.lv

No 02.10.2017. abu veidu ISIC studentu kartes varēs pieteikt:

1. www.isic.lv (starptautisko ISIC studentu karti);
  2. ISIC Latvija birojā, Audēju iela 15, 2. stāvs, Rīgā (starptautisko ISIC studentu karti), piesakot ISIC karti, darbiniekam nepieciešams uzrādīt studiju līgumu.
  3. jebkurā SWEDBANK filiālē visā Latvijā (SWEDBANK ISIC studentu karti), piesakot ISIC karti, darbiniekam nepieciešams iesniegt izziņu.

Uzzini, kas jāņem vērā, piesakot starptautisko ISIC karti on-line