Paula Stradiņa Klīniskā universitātes slimnīca aicina darbā māsu

Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca ir dibināta 1910. gadā un lepojas ar savu ilggadīgo vēsturi un tradīcijām. Apgūstot modernākās tehnoloģijas, sekojot jaunākajām tendencēm un pakalpojuma kvalitātes prasībām, slimnīca ir kļuvusi par lielāko un modernāko ārstniecības iestādi Latvijā. Mūsu panākumu garants ir profesionāli un motivēti darbinieki!

VSIA «Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca» aicina darbā
MĀSU
Galvenie amata pienākumi
Veikt pacientu vitālo rādītāju novērošanu un dokumentēšanu. Veikt pacientu aprūpi, sagatavošanu akūtajām operācijām un ķirurģiskām manipulācijām. Veikt izgulējumu profilaktiskos pasākumus, nodrošināt medikamentu ievadi atbilstoši dokumentācijai. Sniegt neatliekamo palīdzību.

Prasības pretendentiem
§ Medicīnas māsas izglītība
§ Reģistrācija ārstniecības personu valsts reģistrā
§ Obligātas valsts valodas zināšanas, vēlamas svešvalodu zināšanas sarunvalodas līmenī (krievu, angļu)
§ Teicamas saskarsmes spējas
§ Spēja strādāt patstāvīgi un komandā
Piedāvājam
§ Stabilu atalgojumu un sociālās garantijas
§ Atvieglotus nosacījums medicīniskajai aprūpei slimnīcā
§ Atbildīgu, dinamisku un interesantu darbu
§ Profesionālas izaugsmes iespējas
§ Darba laiks: diennakts dežūras vai dienas darbs

Gaidām Jūsu CV un pieteikumus uz e-pastu: personals@stradini.lv vai pa pastu Personāla vadības departamentam Rīgā, Pilsoņu ielā 13 , LV-1002
Tel. informācijai 6706 9725

0
Feed