Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas 2014./ 2015. studiju gada izlaidumi

Ziedi nevēlas tukši noziedēt.

Ziedi cenšas savu skaistumu attaisnot – izlolot augļus,
nobriedēt sēklas – tāpat kā cilvēks savu mūža gājumu piepildīt.”
/Lija Brīdaka/

Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas 2014./ 2015. akadēmiskā gada izlaidumos koledžas absolventiem pievienojās 191 kvalificētas ārstniecības personas un 71 speciālists sociālās labklājības jomā. Deviņās specialitātēs tika izsniegti diplomi, kas apstiprina pirmā līmeņa profesionālās augstākās izglītības iegūšanu.

Izlaiduma mēnesi atklāja koledžas filiāles izlaidums Rēzeknē, kur svinīgajā pasākumā absolventiem tika izsniegti diplomi par izglītības iegūšanu specialitātēs "Māsa" un "Ārsta palīgs".
Bulduros izlaidumu laiku atklāja Sociālās aprūpes katedras svinīgais pasākumus, kurā diplomi tika izsniegti studiju programmu „Sociālā aprūpe” un „Sociālā rehabilitētāja” absolventiem.
Koledžas 2014./ 2015. akadēmiskā gada izlaidumi noslēdzās 26. jūnijā, kad diplomus par izglītības iegūšanu saņēma Medicīnas tehnoloģiju katedras un Ārstniecības katedras absolventi. Absolventi ieguva diplomus, kas apliecina, ka tika piešķirtas „Biomedicīnas laboranta”, „Radiologa asistenta”, „Podologa”, „Māsas”, ”Ārsta palīga”, „Skaistumkopšanas speciālista kosmetoloģijā” kvalifikācijas.

Absolventi,
lai jums veiksme un panākumi profesionālajā karjerā, piepildījums – ģimenes dzīvē!

Būsiet mīļi gaidīti ciemos –
Bulduros, Vidus prospektā 38, un Rēzeknē, Raiņa ielā 5a!
Uz tikšanos salidojumos!