2012. gada 30.martā

Rīgā, Skolas ielā 3

Latvijas Ārstu biedrība un Latvijas Māsu asociācija rīko ikgadējo Medicīnas karjeras dienu Skolas ielā 3, jo vēlas, lai jaunais Latvijas ārsts, ārsta palīgs, māsa un citas ārstniecības personas satiek savu darba devēju tepat Latvijā, lai mācās un pilnveidojas, nākotnē kļūstot par izcilu un zinošu profesionāli, kas strādā Latvijas iedzīvotāju veselības labā.

Pasākumā tiek aicināti piedalīties:

Topošie ārsti un zobārsti – 5. un 6. kursu studenti un rezidenti
Topošās māsas un ārstu palīgi – medicīnas koledžu studenti
Māszinību specialitāšu programmās studējošās māsas
Ārsti, ārstu palīgi, fizioterapeiti, vecmātes un māsas, kas meklē jaunus profesionālos izaicinājumus un karjeras iespējas.

Kas notiks:

Karjeras dienā piedalīsies tikai Latvijas medicīnas iestādes.
Medicīnas karjeras dienā Jūs gaidīs Latvijas vadošo ārstniecības iestāžu vadītāji, Latvijas Ārstu biedrības, Latvijas Māsu asociācijas pārstāvji, klīniku vadošie ārsti un māsas.

Kā notiks Karjeras diena?

• No plkst. 14.00 līdz 18.30 darba devēji klātienē tiksies ar iespējamiem darba ņēmējiem. Pasākumā piedalīsies gan valsts, gan pašvaldību, gan privātas medicīnas institūcijas.
• Vairākās zālēs ik pēc pusstundas notiks Latvijas ārstniecības iestāžu prezentācijas par ārstniecības un aprūpes darba organizāciju un darba iespējām ārstniecības personām dažādos Latvijas reģionos.
• Veselības ministrijas un Latvijas Ārstu biedrības pārstāvji sniegs informāciju topošajiem ārstiem par rezidentūras iespējām dažādās specialitātēs
• Topošajām māsām tiks nodrošināta iespēja kopā ar Latvijas Māsu asociācijas un augstskolu pārstāvjiem piedalīties diskusijā „Mana nākamā specialitāte”
• Topošajiem ārstiem, ārsta palīgiem, māsām un citām ārstniecības personām būs iespēja piedalīties diskusijā „Kas jāzina slēdzot darba līgumu?” ko vadīs Latvijas veselības un sociālās aprūpes darbinieku profesionāļi
• Pasākuma laikā darbosies „Darba Birža”: visi darba meklētāji un visi darba piedāvātāji varēs elektroniskā vidē iepazīties ar vakanto darbavietu datu bāzi vai izvietot savu informāciju.

Prezentāciju programma