Labdarības projekts "Paēdušai Latvijai!" koledžā, 01.11.–10.12.2015.

Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas Sociālās aprūpes katedras studiju programmas “Sociālā rehabilitācija” SR2A kursa studenti no 2015. gada 1. novembra līdz 10. decembrim koledžā organizēja Latvijas Samariešu apvienības vadīto projektu “Paēdušai Latvijai!”.

Labdarības pasākuma noslēguma dienā, 10. decembrī, koledžā viesojās Latvijas Samariešu apvienības pārstāves – Baiba Pare, komunikācijas speciāliste, un Agita Kraukle, projekta "Paēdušai Latvijai" vadītāja, lai tiktos ar studējošajiem un nogādātu sarūpētās lietas grūtībās nonākušajām ģimenēm.

Paldies Latvijas Samariešu apvienībai par veiksmīgo sadarbību, Madarai Auziņai, SR2A kursa studentei – par uzņēmību koordinējot labdarības projektu koledžā, un ikvienam labdarības projekta atbalstītājām, kas sniedza savu atbalstu, ziedojot nepieciešamo.