Koledžas komandas dalība Jūrmalas skriešanas svētkos, 28.09.2014

2014. gada 28. septembrī Jūrmalā, Majoru pludmalē, pie Baltic Beach Hotel, norisinājās pirmie – Jūrmalas skriešanas svētki!

Pasākuma mērķis: veicināt skriešanas popularitāti kā veselīga un sportiska dzīvesveida sastāvdaļu, kā arī popularizēt Jūrmalu kā veselīga dzīvesveida pilsētu, izceļot galveno vērtību – smilšaino pludmali.

Dalībniekiem bija iespēja startēt četrās dažādās distancēs – 10 km un 5 km distancē, izveidot četru cilvēku komandu un piedalīties 10 km stafešu distancē, kā arī tika padomāts par mazākajiem skrējējiem, kuriem bija sava bērnu distance.

Atbalstot veselīgu dzīvesveidu, arī mēs – Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas studenti, vienojāmies kopīgā skrējienā un pierādījām savus spēkus 5 km, 10 km un 10 km stafetes skrējienā.

Paldies koledžas komandas dalībniekiem:
Kristai Atstupenai (M3A)
Ņinai Ivanovai (AP2A)
Paulai Bunkai (M3A)
Zaigai Koroševskai (K2A)
Līgai Pētersonei (M1A)
Ronaldam Alainim (SR1A)
Solvitai Annai Gernerei (SR1A)
Alisei Ansulei (L1A)
Baibai Prikulei (L1A)
Naurim Bērziņam (R3A)
Zintai Simanovičai (R3A)