Koledžas komanda piedalās Jūrmalas skriešanas svētkos 2016

Svētdien, 25. septembrī, Jūrmalā, Majoru pludmalē, jau trešo reizi norisinājās ikgadējie “Jūrmalas sporta svētki”, kurā sporta draugi tika aicināti padalīties skriešanas un nūjošanas disciplīnās.

Arī šogad, atbalstot veselīgu dzīvesveidu, starp dalībniekiem bija Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas studentu komanda.

Paldies, koledžas komandas koordinatorei L2A kursa studentei Olgai Kolesnikovai par atsaucību un koledžas komandas dalībniekiem par veiksmīgo līdzdalību Jūrmalas skriešanas svētkos 2016!

Paldies Madarai Kauliņai, Līgai Āboliņai, Veronikai Stroganovai, Viktorijai Sokolovai, Dzintrai Dzerkalei, Ievai Justīnei Greivulei, Zitai Butānei, Ditai Startai, Guntaram Lorencam, Sandim Stepanovam, Alīna Annai Pitkevičai!

Veiksmīgus startus arī turpmāk!

Latvijas Universitātes
P. Stradiņa medicīnas koledžas