Koledžas komanda iegūst 3. vietu Studentu meistarības konkursā

Daugavpils medicīnas koledžas 70. jubilejas svinību ietvaros šā gada 21. aprīlī tika organizēts Studentu meistarības konkurss, lai pārbaudītu un nostiprinātu studiju laikā iegūtās zināšanas un prasmes medicīnā.

Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžu konkursā pārstāvēja Ārstniecības katedras studiju programmas “Māszinības” 3. kursa studentu komanda “Dream Team” un lektore Leila Korejeva. Komanda kopvērtējuma ieguva godpilno 3. vietu.
Dalībniekiem bija jāprezentē sagatavotais mājas darbs – komandas vizītkarte, kam sekoja praktisko zināšanu pārbaude anatomijas, farmakoloģijas, intravenozas kanīles ievadīšanas un intravenozas sistēmas aizpildīšanas, bērnu aprūpes, desmurģijas, pamatatdzīvināšanas algoritma (ABC), asiņošanas apturēšanas un vitālo radītāju noteikšanas konkursos un dažādu ar medicīnas jautājumiem saistīto situāciju un attēlu analīzes konkursā.

Apsveicam koledžas komandu “Dream Team” ar sasniegto rezultātu!

Paldies par atsaucību un dalību konkursā:
Leilai Korejevai, Ārstniecības katedras lektorei,
Svetlanai Gorškovai, M3B grupas studentei,
Vladimiram Gorškovam, M3B grupas studentam,
Marijai Sokolovai, M3B grupas studentei,
Initai Iļičukai, M3B grupas studentei.