LU PSK Atvērto durvju diena pedagogiem karjeras konsultantiem

Koledža aicina ciemos!

Mūsdienās kā viens no faktoriem, kas veicina veiksmīgu iekļaušanos darba tirgū, ir iepriekš pārdomāts un izsvērts lēmums par labu tai augstskolai, kas nākotnē garantē darba iespējas. Tāda ir Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledža, kas piedāvā apgūt deviņas darba tirgū pieprasītas profesijas veselības aprūpes un sociālās labklājības jomā akreditētās pirmā līmeņa profesionālās augstākās izglītības studiju programmās.

2017. gada 23. novembrī Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžā (LU PSK) – Vidus prospektā 38, Bulduros, Jūrmalā, tiks rīkots pasākums “Atvērto durvju diena pedagogiem karjeras konsultantiem”, uz kuru īpaši tiek aicināti vispārizglītojošo skolu pedagogi karjeras konsultanti un mācībspēki, kuru darba pienākumos ir karjeras pasākumu un aktivitāšu organizēšana skolās. Gaidīti ciemos būs arī pedagogi – klašu audzinātāji un skolu administrācijas pārstāvji.

Mūsu tikšanās laikā dalībniekiem piedāvāsim vieslekcijas un iepazīstināsim ar LU PSK, studiju programmām, būs iespēja apmeklēt praktiskās nodarbības un tikties ar koledžas docētājiem un studējošajiem.

PROGRAMMA

Pieteikšanās pasākumam līdz 2017. gada 16. novembrim, sūtot e-pastu uz: pr.agnesegrase@gmail.com
Pieteikuma e-pastā lūgums norādīt vārdu, uzvārdu, amatu, skolas nosaukumu.

Dalība pasākumā – bez maksas. Par dalību pasākumā tiks izsniegts apliecinājums.

Cerot uz sadarbību un tikšanos koledžā!
Jautājumu gadījumā aicināti sazināties pa zemāk norādītajiem kontakttālruņiem un e-pastu.

Patiesā cieņā,
“LU PSK Atvērto durvju diena pedagogiem karjeras konsultantiem”
koordinatore Agnese GRASE,
LU PSK sabiedrisko attiecību speciāliste