ISIC kartes noformēšana, pagarināšana un saņemšana

LU PSK studenti ISIC kartei varēs sākt pieteikties no 9.09.2014., kad saņems studiju līgumu, jo, veicot kartes apmaksu (2, 85 EUR) internetbankā, maksājuma uzdevumā nepieciešams norādīt studenta reģistrācijas numurs.

Noformējot ISIC karti, LU PSK studentam tā vienlaikus kalpo arī kā LU PSK studenta apliecība, kas apstiprina studenta piederību konkrētajai augstskolai. Uz ISIC kartes, blakus paraksta vietai, ir izvietots LU PSK logo.

ISIC karti var noformēt SIA ”ISIC.lv” birojā Rīgā (Torņa ielā 4, C1 korpuss, 101. kab.) vai internetā.

Norādes, kas jāņem vērā, aizpildot ISIC kartes pieteikšanās formu:

1. solis – INFORMĀCIJA

1. Informācija par kartes saņēmēju.
Kartes tips – jāatzīmē „ISIC studentu”.
Mācību iestāde – Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledža
Mācību forma – pilna laika studijas, klāt jānorāda studenta reģistrācijas numurs, ko varēs apskatīt izsniegtajā studiju līgumā.

2. Dokuments – nav jāpilda.

3. Fotogrāfija – jāpievieno fotogrāfija, ievērojot norādītas prasības.

2. solis – APSTIPRINĀJUMS
Tiek saņemts apstiprinājums

3. solis – APMAKSA

Veicot kartes apmaksu (2, 85 EUR) internetbankā, maksājuma uzdevumā jānorāda studenta reģistrācijas numurs, ko varēs apskatīt izsniegtajā studiju līgumā.

ISIC kartes saņemšana:
SIA ”ISIC.lv” birojā Rīgā (Torņa ielā 4, C1 korpuss, 101. kab.) vai, veicot samaksu par pasta izdevumiem, ISIC karti varēs saņemt norādītajā piegādes adresē.

Ar ISIC kartes izmantošanas iespējām var iepazīties mājas lapā – www.isic.lv/atlaides
Video par ISIC karti skatīt