Ikgadējā ARC „Alsviķi” audzēkņu nometne Latvijas Universitātes P.Stradiņa medicīnas koledžā, 26.05. - 29.05.2014

Par tradīciju vairāk kā desmit gadu garumā ir kļuvusi Alsviķu profesionālās skolas audzēkņu viesošanās Latvijas Universitātes P.Stradiņa medicīnas koledžā.

Ik diena ir aizpildīta ar aktivitātēm, kas nodrošina fiziskās nodarbības, kā arī kultūras un izklaides pasākumus, kas tiek organizēti gan pludmalē, gan koledžas telpās, kā arī Jūrmalas pilsētā un Rīgā.

Šogad par Alsviķu nometnes audzēkņiem ik dienu rūpējas lektore Kristīne Vītoliņa un studiju programmas „Sociālā rehabilitācija” studenti, kas nodrošina viesu uzņemšanu, labklājību, ēdināšanu un brīvā laika pavadīšanu.

Šajā laikā jau ir izveidojušās stabilas tradīcijas, piemēram – boulinga turnīrs starp Alsviķu audzēkņiem un koledžas studentiem, kopīga saullēkta un saulrieta sagaidīšana, Jomas ielas apmeklēšana, pikniks vakarā pirms prombraukšanas.

Ik reiz, uzņemot audzēkņus, koledžā valda īpaša sajūta, jo nedēļas laikā kopā tiek piedzīvots ļoti daudz pozitīvu emociju – tai skaitā sirsnīga draudzība un cieņa!