Esi aktīvs! Atbalsti veselīgu dzīvesveidu!

Atbalsti veselīgu dzīvesveidu un LU PSK Studentu pašpārvaldes aktivitātes!

28. septembrī Jūrmalas pludmalē notiks unikāls notikums – Jūrmalas skriešanas svētki, uz kuriem tiek aicināts ikviens veselīga dzīvesveida piekritējs un skriešanas entuziasts. Būs iespēja piedalīties kādā no četrām distancēm – doties 10 km vai 5 km distancē, izveidot četru cilvēku komandu un piedalīties 10 km stafešu skrējienā.

Uz šo pasākumu Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas Studentu pašpārvalde organizē koledžas komandu. Interesenti savu pieteikumu aicināti sūtīt līdz š. g. 18. septembrim uz LU PSK Studentu pašpārvaldes e-pastu: lupsk.studenti@gmail.com.

Kā e-pasta tematu norādīt – Pieteikums Jūrmalas skriešanas svētkiem.
Pieteikumā norādīt – vārdu, uzvārdu, dzimšanas datus (dd/mm/gggg), e-pastu, izvēlēto distanci, kursu (piem., M1A), tālruņa numuru.

Komandai dalība būs bez maksas.
Koledžas komandas dalībniekiem tiks iedoti t-krekli ar koledžas simboliku.

Vairāk informācija par pasākumu – www.maratoni.lv

Sacensības organizē SIA „Alpha Baltic Sport” sadarbībā ar Jūrmalas pilsētas domi.