ESF “Funkcionālās diagnostikas metode māsu praksē, M60”

Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledža (Vidus prospektā 38, Bulduros, Jūrmalā) uzsāk uzņemšanu profesionālās pilnveides izglītības programmā ‘’FUNKCIONĀLĀS DIAGNOSTIKAS METODE MĀSU PRAKSĒ, M60’’

Apmācība norisināsies Eiropas Sociālā fonda projekta Nr. 9.2.6.0/17/I/001 “Ārstniecības un ārstniecības atbalsta personāla kvalifikācijas uzlabošana” darbības programmas "Izaugsme un nodarbinātība” 9.2.6. specifiskā atbalsta mērķa “Uzlabot ārstniecības un ārstniecības atbalsta personāla kvalifikāciju” ietvaros veiktā iepirkuma “Aktuālas ārstnieciskās un diagnostiskās metodes ārstniecības un ārstniecības atbalsta personu praksē” ietvaros.

Mērķauditorija: māsas

Profesionālā izglītība māszinībās:

- ar vidējo profesionālo izglītību;
- ar pirmā līmeņa profesionālo augstāko izglītību;
- ar otrā līmeņa profesionālo augstāko izglītību.

Plašāka informācija par profesionālās pilnveides izglītības programmu:
Funkcionālās diagnostikas metode māsu praksē, M60[PDF]

Informācija par pieteikšanos
Pieteikties uz izglītības programmu var, iesniedzot dokumentus Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžā, Vidus prospektā 38, Bulduros, Jūrmalā, (korpuss Nr. 1, 2. stāvs., 203. kabinets), darba dienās no plkst. 9.00 līdz 15.00, iepriekš sazinoties ar projekta koordinatori Inu Jaunslavieti, tālrunis 29350243, e-pasts: esfkursi@inbox.lv vai arī aizpildot pieteikuma formu:
PIETEIKUMA FORMA

Ina Jaunslaviete,