Erasmus nakts

Noslēdzot Eiropā populārākās studentu apmaiņas programmas Erasmus 25. jubilejas svinības gada garumā, Latvijas augstskolu studentus un personālu Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) aicināja pieteikties neformāli izglītojošai piedzīvojumu spēlei „Erasmus nakts”.

Pasākums „Erasmus nakts” notika 2012. gada 14. decembrī, kurā piedalījās koledžas studentu komanda – ZANE LAURE, MARTA IESALNIECE, LĪVA ZDORA, KITIJA LENŠA un koledžas darbinieku komanda – MĀRA TRAČUMA, BAIBA DEIČMANE, LAIMA MELDERE, DIĀNA BAKĀNE.

Vienas nakts laikā studentiem un augstskolu personālam bija iespēja gūt zināšanas šādās darbnīcās:

„Kultūras daudzveidība: kā notiesāt pūdētu siļķi ar putukrējumu?” (lektors Ansis Bogustovs, ES jautājumu eksperts);
„Ar žilbinošu smaidu ir par maz – uzstāties ir jāprot!” (lektore Ina Balamovska, komunikāciju, saskarsmes jomas konsultante un pasniedzēja);
„Divas galvas gudrākas par vienu: sadarbības spēks!” (lektors Andžejs Reiters, izaugsmes treneris);
„Naudu krāt zeķē vai tērēt līdz pēdējam: alternatīvas?” (lektore Ieva Langenfelde, Swedbank Jauniešu segmenta vadītāja).
Pēc izglītojošām darbnīcām komandas varēja pārbaudīt savas prasmes dažādās neparastās, bet iespējamās situācijās, piedaloties draudzīgās sacensībās.

Paldies, ārējo sakaru koordinatorei Aigai Graudumai par iespēju piedalīties šajā jaukajā piedzīvojumu spēlē!JJJ