“Electric run Jūrmala”

Atbalsti veselīgu dzīvesveidu, pārstāvi koledžu pirmajā košākajā skrējienā “Electric run Jūrmala”!

Septembra mēneša izskaņā, 30. septembrī, Jūrmalā, Dzintaros, pirmo reizi Baltijā norisināsies košākais rudens skrējiens “Electric run Jūrmala”, kurā dalībniekiem 5km distances laikā būs iespēja piedzīvot LED gaismu un mūzikas pozitīvos mirkļus.

Electric run ir unikāls un populārs pasākums visā pasaulē – tas ir LED gaismu un mūzikas apvienojumus sportiskā aktivitātē. Paralēli Electric run 5km distancei, būs iespēja piedalīties arī Lego bērnu skrējienos un Zumba fitnesa meistarklasēs, ko vadīs Polijas, Latvijas un citu valstu Zumba fitness instruktori.

Pieteikšanās Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas (LU PSK) komandā līdz 26.09.2017. plkst. 12.00, sūtot savu pieteikumu uz Studējošo pašpārvaldes e-pastu: lupsk.studenti@gmail.com.
Kā e-pasta tematu norādīt: Pieteikums Electric run Jūrmala.
Pieteikumā norādīt: vārdu, uzvārdu, dzimšanas datus (dd/mm/gggg), e-pastu, kursu (piem., M1A), tālruņa numuru.
“Electric run Jūrmala” 5 km starts: 30.09.2017. plkst. 20.00.
Ar LU PSK komandas dalībniekiem līdz 28.09.2017. sazināsies komandas koordinatore.

SACENSĪBU NOLIKUMS

5 km Electric run distancē var piedalīties ikviens interesents bez vecuma ierobežojuma. Katram dalībniekam organizatori izsniegs LED gaismu brilles un dažādus spīdīgus aksesuārus. Distanci var veikt skrienot, nūjojot, dejojot vai vienkārši pastaigājoties, izbaudot gaismu un mūzikas festivāla atmosfēru. Distancē būs īpaši muzikāli punkti un gaismu projekcijas.

Dalībniekus priecēs gan Latvijā zināmu dīdžeju priekšnesumi, skrējiena noslēgumā – Intara Busuļa koncerts.
Sacensības organizē www.baltijasmaratoni.lv sadarbībā ar Jūrmalas pilsētu.

Informācijas sagatavošanā izmantota pasākuma relīze no www.jurmala.lv