Dalība starptautiskā studentu konferencē Ungārijā, 8.-10.02.2017.

8.-10.02.2017. Budapeštā (Ungārijā) Semmelweis Universitātē norisinājās starptautiska studentu konference, kurā piedalījās studenti no 10 dalībvalstīm (Krievijas, Ukrainas, Polijas u.c.). Starp dalībniekiem bija arī Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas Ārstniecības katedras lektore Līva Zdora un studiju programmas “Māszinības” 1. kursa studentes Sabina Zinkova un Marija Jerjomina, kuras konferencē uzstājās ar prezentāciju “Application and significance of thernoregulation devices during intraoperatvive period”.

Konferences galvenais mērķis bija iepazīstināt dalībniekus ar jaunākajām tendencēm un pētījumiem medicīnas jomā. Studenti auditoriju iepazīstināja ar pētījumiem, kuros paši ņēmuši dalību, piedalījušies datu vākšanā, paraugu un datu apstrādāšanā.

Pēc konferences noslēguma ceremonijas dalībnieki devās ekskursijā pa Budapeštu un tās ievērojamākajām vietām.