Dalība izglītības izstādē Rēzeknē – "Izglītība un karjera", 22.03.2017.

Trešdien, 22. martā, Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledža piedalījās Austrumlatgales reģionālajā profesionālās un augstākās izglītības iestāžu izstādē “Izglītība un Karjera”, ko Rēzeknes pilsētā organizēja Rēzeknes Uzņēmēju biedrība. Izstādē norisinājās Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrā “Zeimuļs”, kur vienuviet bija sapulcētas gan augstskolas, gan profesionālās vidusskolas.

Rēzeknes Uzņēmēju biedrība izstādi rīkoja jau septīto gadu pēc kārtas. Tā ir nozīmīgā un atraktīvākā šāda veida izstāde Latgales reģionā. Organizatoru mērķis – sniegt iespēju jauniešiem uz vietas Latgalē iegūt noderīgu informāciju par turpmākajām izglītības iespējām, rosinot jauniešus izvēlēties sev atbilstošāko profesiju.

Izstādes apmeklētāji 9. –12. klašu skolēni gan no Rēzeknes pilsētas, gan Latgales reģiona novadiem vēlreiz apliecināja par šādas izstādes nepieciešamību, jo tika izrādīta liela interese pie izglītības iestāžu stendiem un ņemta aktīva līdzdalība piedāvātajās aktivitātēs.

Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžu izstādē pārstāvēja koledžas Rēzeknes filiāles lektore Anita Gailume un studiju programmas „Ārstniecība” 2. kursa studenti. Koledžas komanda apmeklētājiem sniedza informāciju par studiju iespējām koledžā, piedāvāja noteikt veselības rādītājus un lektores vadībā veica medicīniskas manipulācijas.

Koledžas stenda aktivitātēs šogad tika piesaistīta arī Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta 354. brigāde. Brigādes mediķi apmeklētājiem piedāvāja apskatīt dienesta automašīnu un tās aprīkojumu, skaidroja ārsta palīga profesijas pienākumus un atbildību.

Paldies par atsaucību, ieguldīto darbu gatavojoties dalībai un aktīvo līdzdalību izstādē koledžas Rēzeknes filiāles komandai!
Paldies par sadarbību Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta Komunikācijas nodaļai, personīgi Ingai Vītolai, un dienesta 354. brigādes mediķiem!
Paldies par uzaicinājumu piedalīties izstādē Rēzeknes Uzņēmēju biedrībai, personīgi Aijai Vanagai!

Agnese Grase,
Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas