Ārsta palīgu uzņemšana viengadīgā profesionālās pilnveides izglītības programmā (maksas), "Ārsta palīga darbība ambulatorajā praksē"

Latvijas Universitātes P.Stradiņa medicīnas koledža

Jūrmalā, Bulduros, Vidus prospektā 36/38
2013./2014. akadēmiskajā studiju gadā (2013. gada septembrī) uzsāks pirmā līmeņa profesionālo augstāko ārsta palīga izglītību ieguvušu
ārsta palīgu uzņemšanu
viengadīgāprofesionālās pilnveides izglītības programmā (maksas):

Ārsta palīga darbība ambulatorajā praksē

Pēc studiju programmas sekmīgas apgūšanas klausītāji iegūst apliecību par profesionālās pilnveides izglītības programmas apguvi, kas dod iespēju sertficēties kā ambulatorās aprūpes ārsta palīgam.

No 19.08.2013. Latvijas Universitātes P.Stradiņa medicīnas koledžā jāiesniedz (darba dienās no 9.00 līdz 15.00)

- pases kopija;
- diploma par pirmā līmeņa profesionālās augstākās ārsta palīga izglītības iegūšanu kopija un diploma sekmju izraksta kopija;
- vēlama izziņa no darba vietas.Kontakttālrunis – 29350243, lietvedības pārzinei ārstniecības katedrā Inai Jaunslavietei (koledžas Administratīvajā korpusā, 203. kabinetā).