Dalība skaistumkopšanas nozares konferencē, 26.04.2017.

Trešdien, 26. aprīlī, Starptautiskajā kosmetoloģijas koledžā norisinājās starptautiskā zinātniskā konference “Mūsdienu aktualitātes skaistumkopšanas un veselības jomā”.

Konferencē ar pētījumu prezentācijām uzstājās gan ārsti, skaistumkopšanas nozares profesionāļi, gan kosmetoloģijas koledžas docētāji, gan studenti.

Konferencē uzstājās divas mūsu koledžas studentes - Marija Jerjomina uzstājās ar tēmu “Augļskābes ķīmiskā pīlinga pielietošana taukainas problemātiskas ādas kopšanā un profilaksē” un Everita Kupriša ar tēmu “Lūpu kopšanas metodes un pielietotie līdzekļi profesionālās procedūrās skaistumkopšanas salonos”.

Piedaloties konferencēs, studentiem ir iespēja iepazīstināt ar savu zinātnisko darbību, apmainīties idejām, dibināt jaunus kontaktus, attīstīt publiskās runas un prezentācijas prasmes.

Paldies, docētājai Ingutai Grīnbergai par studentu pētniecības darbu vadīšanu!

Dagnija Gulbe,
LU PSK direktores vietniece pētniecības jautājumos