Aizvadīts “Erudīts 2016”!

Otrdienas pēcpusdienā, 15. novembrī, Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas zālē norisinājās ikgadējais pasākums – konkurss “Erudīts”, ko organizēja Studējošo pašpārvalde sadarbībā ar koledžas administrāciju un docētājiem.

Šogad pasākums vienuviet pulcēja 12 komandas, kuras atbalstīt bija ieradušies līdzjutēji – koledžas direktore, administrācija, docētāji un kursabiedri. Dalībnieki pārstāvēja visas studiju programmas, godam tika pārstāvēta arī koledžās filiāle Rēzeknē.

Par konkursa “Erudīts 2016” tēmu tika izraudzīta Latvija un Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledža kā daļa no tās.

Iesildīšanās daļā komandas atrādīja savus sagatavotos mājasdarbus – komandas vizītkartes. Dalībnieki apliecināja, ka medicīnas koledžas studenti ir radoši un uzslavas par teicami izpildīto uzdevumu bija nopelnījušas visas komandas.

Konkurss tika atklāts ar tradicionālo uzdevumu – testu, kurā dalībniekiem bija jāatbild uz dažādiem jautājumiem par Latvijas vēsturi, kultūru, sportu, politiku. Atraktīva gaisotne valdīja pildot otro uzdevumu, kurā bija jāatpazīst slengvārdi. Noklausoties dziesmu fragmentus, bija jāatpazīst, kurās latviešu filmās tās skan. Prāta asums tika pārbaudīts, risinot dažādas prāta spēles. To, cik dalībnieki ir vērīgi un labi pārzina koledžas teritoriju, apliecināja konkursa uzdevums, kurā pēc dotajiem attēliem bija jāatpazīst objekti un to atrašanās vieta. Savukārt to, cik daudz dalībnieki zina par koledžu no tās pirmsākumiem līdz mūsdienām, atklāja noslēdzošais konkursa uzdevums.

Arī šogad sīvā konkurencē tika izcīnīts “Erudīts 2016” 1. vietas tituls, ko ieguva komanda “Rehabīļi” ” (studiju programmas “Sociālā rehabilitācija” SR1A grupas studenti), kā konkursa 2. vietas ieguvēji tika sumināta komanda “Medicus magnificus” (studiju programmas “Ārstniecība” AP3A grupas studentes), godpilno 3. vietu ieguva komanda “Nekaunīgie laboranti” (studiju programmas “Biomedicīnas laborants” L2A grupas studenti).

Paldies, visām lieliskajām komandām par dalību pasākumā – konkursā “Erudīts 2016”:
Māsiņām – krāsiņām (M2A un M2B), Supermeniem ar frēzi rokās (P1A), Medicus magnificus (AP3A), Reaktīvajiem starotājiem (R2A), Rehabilitējošajiem rupučiem (SR1A), Rehabīļi (SR1A), Neironam Ģībonim (SR1A), Mārdadžiem (AP3R), Varžacīm (P2A), Skriemelīšiem (R1A), X-laborantiem (L1A) un Nekaunīgajiem laborantiem (L2A)! Paldies, jums par atraktivitāti un atsaucību!

Paldies par sagatavotajiem uzdevumiem un darbu žūrijā –
Diānai Bakānei, Mārai Tračumai, Aigai Višņevskai, Dacei Lagzdiņai, Leilai Korejevai, Līvai Zdorai, Inai Vīksniņai!

Paldies –
pasākuma vadītājām Agnesi Meinertei un Madarai Balodei un Studējošo pašpārvaldes “Erudīts 2016” organizatoru komandai!

Uz tikšanos nākamajos Studējošo pašpārvaldes rīkotajos pasākumos!

Jūsu –
LU PSK Studējošo pašpārvalde