Aktualitātes / Starptautiskā sadarbība

2017. gads

• 25.09.2017 0 Komentāri
    Aizvadīta LU PSK 1. Internacionālā nedēļa

2017. gada septembra mēnesis Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas (LU PSK) vēstures grāmatā būs īpašs, jo no 18. līdz 22. septembrim koledžā tika rīkota pirmā Internacionālā nedēļa (“International Week”), kuras uzdevumi bija iepazīstināt viesus ar koledžu un Latviju, veicināt pieredzes apmaiņu un sekmēt mobilitāšu veiksmīgu organizēšanu. Nedēļas laikā koledžā viesojās partneri no Lietuvas, Igaunijas, Somijas, Zviedrijas, Vācijas.

Nozīmīgā notikuma atklāšanā viesus un klātesošos sveica Latvijas Universitātes prorektors eksakto, dzīvības un medicīnas zinātņu jomā Valdis Segliņš, LU PSK direktore Ilga Eriņa un Latvijas Universitātes Medicīnas fakultātes dekāns Valdis Folkmanis. LU PSK Internacionālās nedēļas pirmā diena tika turpināta iepazīstoties, viesi prezentēja savas augstskolas un pārstāvētās institūcijas. LU PSK ārējo sakaru koordinatore Aiga Grauduma viesus iepazīstināja ar koledžu.

Nedēļas ietvaros docētāji no sadarbības partneraugstskolām Eiropā LU PSK studiju programmu “Estētiskā kosmetoloģija”, “Radiola asistents”, “Podoloģija”, “Sociālā aprūpe” un “Sociālās rehabilitācija” studentiem vadīja vieslekcijas un praktiskās nodarbības, kā arī viesiem tika organizētas tikšanās ar LU PSK administrācijas pārstāvjiem un docētājiem, norisinājās vizītes koledžas partnerinstitūcijās – studentu prakšu vietās.

Viesi piedalījās divas meistarklasēs, kurās bija iespēja uzzināt, kas ir koučings un kā tā metodes pielietot savā praksē, savukārt otrajā nodarbībā tika praktizēti pirmie soļi latviešu valodā. Ekskursijās pa Vecrīgu, Siguldu un Līgatni viesi iepazinās ar arhitektūru, pilsētām un Latvijas skaisto dabu.

LU PSK 1. Internacionālās nedēļas noslēgumā tika veikts kopsavilkums par nedēļā paveikto, diskusijas veidā viesi komentēja aktivitāšu rezultātus, izteica priekšlikumus turpmākās sadarbības veiksmīgai attīstībai. Dalībnieki atzinīgi novērtēja nedēļas programmu, apliecinot, ka tika gūta vērtīga pieredze un nedēļa bijusi pozitīvām emocijām bagāta.

FOTOGALERIJA

• Pagarināta pietikšanās Erasmus+
    25.09.2017 0 Komentāri
    Pagarināta pietikšanās Erasmus+

MAINI DZĪVI, DOMĀ PLAŠĀK!

AICINĀM PIETEIKTIES ERASMUS+ PROGRAMMAS PRAKSES/ STUDIJU PIEREDZES APMAIŅAI ĀRVALSTĪS!

Lai pieteiktu dalību konkursā, Jums nepieciešams iesniegt šādus dokumentus LU PSK ārējo sakaru koordinatorei AIGAI GRAUDUMAI (2. korpusa 201. kab.):

• Student Application Form
    • Europass CV – angļu valodā
    • Motivācijas vēstuli – angļu valodā, izvēlētās augstskolas/ prakses vietas koordinatoram
    • Katedras vadītāju apstiprinātu iesniegumu, par iespēju kandidēt uz Erasmus+ mobilitātes praksi (iesniegums budžeta studiju programmās studējošajiem, iesniegums maksas studiju programmās studējošajiem)
    • Pases kopiju (ar derīgu lietošanas termiņu)
    • 1 fotogrāfija (3x4cm)

PAGARINĀTS IESNIEGŠANAS TERMIŅŠ – LĪDZ 2017. GADA 29. SEPTEMBRIM!

Aiga Grauduma,
    LU PSK ārējo sakaru koordinatore
    Tālr.: +371 29408619
    E-pasts: sadarbiba@psk.lv
    Kabinets: LU PSK 2. korpuss 201. kab.

• 11.08.2017 0 Komentāri
    International Week, 18.-22.09.2017.

P. Stradins Medical College of the University of Latvia has the pleasure to invite you to its 1st Erasmus+ International Week, which will take place from the 18th until the 22nd of September 2017.

The International Week will give participants the unique opportunity to find out more about the P. Stradins Medical College of the University of Latvia network and share best practices with other colleagues and students.

The following topics be included:

• Medicine and Nursing,
    • Esthetic Cosmetology,
    • Medical technologies,
    • Social Care and Social Rehabilitation,
    • Management of International Relations.

The puprose of the International week is to share experiences and good practices, promote mobility, transfer of knowledge and get to know with Latvian culture. All participants will be asked to make presentation about their representative institutions. Therefore we encourage you to bring some brochures, short videos and any other information material. Participants will have a chance to do lectures to our students and meet the staff. Please note that participants are expected to cover their expenses through the Erasmus+ funds for Staff/ Teaching mobility. There are no participation fee.

Please do not hesitate to contact us if you have any questions or need any additional information. We look forward to meeting you in Jūrmala!

REGISTRATION (.DOC)

Kind regards
    International Coordinator
    Aiga GRAUDUMA
    E-mail: sadarbiba@psk.lv

• 25.05.2017 0 Komentāri
    Norisinājies Erasmus+ seminārs, 24.05.2017.

Trešdien, 24. maijā, Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas ārējo sakaru koordinatore Aiga Grauduma organizēja Erasmus+ semināru, kura laikā koledžas studenti dalījās pieredzē par 2016./ 2017. akadēmiskā gada mobilitātes programmā Erasmus+ ietvaros pavadīto prakses laiku ārpus Latvijas. Šogad koledžas studenti mācību prakses bija pavadījuši Igaunijā, Lietuvā, Vācijā, Slovēnijā, Bulgārijā, Itālijā, Lielbritānijā, Spānijā un Portugālē.

Semināra laikā studenti klātesošos iepazīstināja ar savu pieredzi komunikācijā ar partneraugstskolu mentoriem, darba organizēšanu prakses vietās, profesionālajiem, praktiskajiem un sadzīviskajiem ieguvumiem.

Visi programmas Erasmus+ dalībnieki atzina, ka došanās praksē ārpus Latvijas ir veicinājusi pašapziņas celšanos, ir pilnveidotas svešvalodu zināšanas un profesionālās prasmes, iegūti jauni draugi un iepazīta citu valstu kultūra. Kā arī mobilitāšu dalībnieki motivēja 1. un 2. kursu studentus uzdrīkstēties un izmantot piedāvāto iespēju – mācību praksi pavadīt partnervalstīs.

Fotoatskats

MAINI DZĪVI, DOMĀ PLAŠĀK!